Среда, 12.12.2018, 01:00

                                                                                                                     

                                                                                                                                       

   

Головна | Мій профіль | Вихід Ви увійшли як $USERNAME$ | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 83
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

 

                                      Штатний розпис Маяківської сільської ради

з/п

                Назва структурного підрозділу                 Прізвище,ім'я,по батькові. 

  1.

       Сільський голова       Дяченко Віктор Юрійович

  2.

        Секретар сільської ради        Шевченко Людмила Миколаївна
   3.

       Перший заступник сільського голови

      Усенко Василь Миколайович

 4.      Заступник голови з питань діяльності              виконавчого органу влади       Лазаренко Юлія Леонідівна
  5.       в.о. Староста с. Надлиманське       Гвоздовський Віктор Олександрович
   6.      Головний спеціаліст       Стоянова Валентина Володимирівна
   7.      в.о. Староста с. Удобне      Лисенко Анатолій Миколайович
    8.     Головний спеціаліст     Рябченко Оксана Володимирівна
 

                                             Відділи апарату виконавчого комітету

          Загальний відділ
   1.     Головний спеціаліст з кадрової роботи    Ліховідова Анастасія Андріївна
   2.     Державний реєстратор територіальної громади      Варлакова Наталія Василівна
3.   в.о. Головного спеціаліста зі зв'язків з громадкістю та засобами масової інформації     Сушко Ольга Петрівна
4.   Діловод сільської ради     Козюра Лариса Георгіївна
           Відділ юридичного забеспечення
1.      Начальник відділу      Гончаров Валерій Михайлович
2.      Головний спеціаліст      
         Відділ охорони здоров'я
1.     Начальник відділу  
2.      Головний спеціаліст  
           Відділ соціального захисту населення
1.     в.о.Начальнику відділу — головний спеціаліст     Мусій Ольга Олександрівна
2.     Головний спеціаліст  з соціальних питань  
          Відділ культури та туризму
1.      в.о. Начальника відділу — головний спеціаліст    Руженко Микола Васильович
2.      Директор Будинку культури с. Маяки    Семенюк Олександр Петрович
3.      Директор Будинку культури с. Надлиманське    Максимук Галина Іванівна
4.       Директор Будинку культури с. Удобне     Біловол олександр Іванович
5.      Худ. керівник Будинку культури с. Маяки

     Ничипорчук Олена Леонідівна

     Сабірова Ольга Миколаївна

     Душка Сергій Сергійович

     Семенюк Олександр Петрович

 

6.      Худ. керівник Будинку культури с. Надлиманське      Максимук Володимир Володимирович
7.     Худ. керівник Будинку культури с. Удобне      Костенко Наталія Григорівна
8.     Прибиральник службових приміщень

     Шиптій Тетяна Петрівна

     Івченко Надія Ярославівна

     Лаур Олеся Миколаївна

9.       Охоронник(Сторож)      Дойжа Анатолій Федорович
10.      Кочегар  
           Відділ з надзвичайних ситуацій,цивільного захисту населення та з питань оборонної та мобілізаційної роботи
1.     Головний спеціаліст  
 

      Відділ бухгалтерського обліку та звітності

1.     в.о.Начальник відділу — головний бухгалтер     Остапенко Альона Сергіївна
2.    Заступник головного бухгалтера  
3.    Спеціаліст І категорії з бух. обліку     Іржевська Алтин Тіркішівна
4.     Спеціаліст І категорії з фін. звітності  
5.     Головний бухгалтер с. Надлиманське  
6.     Головний бухгалтер с. Удобне  
 

      Адміністративно -господарський відділ

1.      Завідуючий господарством      Мораренко Василь Семенович
2.     Водій      Подхлебний Олег Федорович
3.      Оператор газової котельні  
4.      Охоронник(сторож)

    Кошелап Олександр Миколайович

    Криворучко Костянтин Леонідович

    Семенов Сергій Андрійович

     Гаврилович Володимир Лаврентійович

     Кропольницький Олександр Володимирович

     Кулік Жанна Григорівна

5.      Прибиральник службових приміщень

     Лаур Олеся Миколаївна(0,5)

     Слюсаренко Інна Георгіївна

 

     Фінансове управління

1.     Начальник фінансового управління     Підвірна Людмила Вікторівна
       Бюджетний відділ
2.     Головний спеціаліст з фінансування та виконання бюджету     Дубицька Людмила Василівна
        Відділ доходів
3.      Головний спеціаліст з аналізу та планування доходної частини бюджету     Смірнова Наталія Михайлівна
4.     Головний спеціаліст з бухгалтерського обліку та звітності  
 

     Управління освіти,сім'ї ,молоді та спорту(юридична особа)

1.      Начальник управління  
2.     Головний спеціаліст     Кутішевська Олена Миколаївна
3.    Інженер з охорони праці  
 

     Методичний кабінет

1.      Завідуючий кабінетом  
2.      Методист  
 

     Відділ сім'ї ,молоді та у справах дітей

1.     Начальник відділу — головний спеціаліст    Новаковська Наталія Миколаївна
 

     Відділ фізичної культури та спорту

1.     Начальник відділу — головний спеціаліст     Котік Анатолій Леонідович
2.     Інструктор зі спору  
3.     Тренер - викладач  
4.      Завгосп  
 

     Відділ бухгалтерського обліку та звітності - централізована бухгалтерія

1.     Начальник відділу - головний бухгалтер     Павлюченко Ольга Анатоліївна
2.     Заступник головного бухгалтера     Ривоненко Віра Ігнатіївна
3.     Економіст      Якубчик Світлана Анатоліївна
4.     Бухгалтер

    Бердишева Оксана Іванівна

    Кошелап Галина Олександрівна

       Управління будівництва,землевпорядкування та житлово-комунального господарства(юридична особа)
1.     Начальник управління  
2.     Заступник начальника     Москаленко Анастасія Вікторівна
3.     Головний спеціаліст з ведення проектів      Дев'ятко Юлія Сергіївна
 

     Відділ містобудування та архітектури

1.      Начальник відділу - інженер будівельник      Довженко Сергій Сергійович
2.      Головний спеціаліст - кошторисник  
 

     Відділ комунального майна та земельних відносин

1.     Начальник відділу комунального майна та земельних відносин  
2.      Державний реєстратор

    Ісайко Олег Іванович

    Дімєржи  Анастасія Сергіївна

3.     Головний спеціаліст — землевпорядник     Караблут Борис Порфірійович
 

       Відділ розвитку ЖКГ та благоустрою

1.     Начальник відділу  
2.     Головний спеціаліст з благоустрою  
 

       Відділ бухгалтерського обліку та звітності

1.     Начальник відділу - головний бухгалтер     Остріжко Лариса Анатоліївна
2.     Бухгалтер  
3.    Касир     Самісько Марія Анатоліївна


 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright Lukanin Jurij © 2018

    Поисковое продвижение сайтаРемонт своими руками